47-годишен мъж е арестуван за контрабанда на цигари за близо

...
47-годишен мъж е арестуван за контрабанда на цигари за близо
Коментари Харесай

Удар на полицията в Пловдив: Арестуваха контрабандист на цигари за близо 80 бона

47-годишен мъж е задържан за контрабанда на цигари за близо 80 хиляди лв.. Акцията на полицията се е провела преди два дни в село Ягодово.
Контрабандистът, чието име е Димитър Р., е бил спрян за рутинна инспекция от униформени на пътя за Катуница. В колата служителите на реда разкрили няколко кашона цялостни с цигари без бандерол.
Веднага са били извикани още чиновници на Министерство на вътрешните работи. Екип е направил обиск на дома на Димитър в Ягодово, където са открити още кашони от акцизната стока.
Общи са били открити 10 286 кутии цигари на стойност 77 145 лв.. Димитър е задържан и ще остане в килия за 72 часа.
„ Униформени нахлуха в дома на Димитър и изнесоха най-малко 15 кашона с цигари. Съседът ни работи в цех за произвеждане на алкохол. Не сме предполагали, че се занимава и с контрабанда ", описаха съседи на 47-годишния мъж.
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР