46-годишна и 35-годишен са били задържани в РУ на полицията

...
46-годишна и 35-годишен са били задържани в РУ на полицията
Коментари Харесай

Две двойки се сбили при скандал в Доситеево

46-годишна и 35-годишен са били арестувани в районно управление (на МВР) на полицията в Харманли след скандал с друга двойка, при който били създадени и 7 изстрела с нерегистриран газов револвер, осведомят от ОД на МВР-Хасково.

Сигнал за разпрата в центъра на село Доситеево бил подаден в 21,12 часа на 5 септемеври. Скандалът прераснал в сбиванемежду двамата арестувани и друга двойка - жена на 48г. и 43-годишен, с които преди време били другари. По време на сбиването дамата от втората двойка произвела 7 изстрела във въздуха с газов револвер, за който след това не могла да показа позволение.

Оръжието е конфискувано от униформените и сбиването- прекъснато. Единият потърпевш в него – 43-годишният харманлиец е настанен в локалната болница без заплаха за живота.

По случая е формирано досъдебно произвеждане за нанасяне на телесна щета.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР