43-годишна жена е била убита при руски артилерийски обстрел по

...
43-годишна жена е била убита при руски артилерийски обстрел по
Коментари Харесай

Русия атакува цели на изток и на юг в Украйна

43-годишна жена е била убита при съветски артилерийски обстрел по жилищна постройка в източния украински град Констянтинивка.

Стотици поданици са избягали от Донецка област с влакове на фона на ескалиращите бойни дейности в този сектор от фронта.

По-голямата част от евакуираните е от региона на Покровск, където интензивността на сраженията е най-висока.

Местните управляващи са призовали фамилиите с деца да се изтеглят предпочитано на по-безопасни места.

Президентът на Украйна разгласи поредна замяна на военнопленници с Русия.

 
Осъществихме поредна замяна. Още 49 украинци се завърнаха вкъщи. Сред тях има военнослужещи и цивилни, бойци от въоръжените сили, граничари, чиновници на Националната армия, бранители на цех " Азовстал " и двама служители на реда.
Володимир Зеленски – президент на Украйна

Град Одеса и едноименната област бяха подложени на офанзиви с дронове от съветските сили.

20 къщи и няколко автомобила са потърпевши от падащи парчета, а апаратите са били иранско произвеждане " Шахед ".

74-годишен мъж е потърпевш леко, само че няма данни за починали хора.  
Източник: euronewsbulgaria.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР