43-годишен шофьор от Харманли е с опасност за живота след

...
43-годишен шофьор от Харманли е с опасност за живота след
Коментари Харесай

Харманлиец с риск за живота след катастрофа

43-годишен водач от Харманли е с заплаха за живота след злополука на второразреден път сред Харманли и Тополовград, оповестяват от ОД на МВР-Хасково.

Мъжът управлявал товарен автомобил „ Форд “ и при завой на ляво не се съобразил с движещ се зад него лек автомобил „ Тойота “, чийто 64-годишен лидер от Хасково правил маневра изпреварване. Той не се съобразил с маневрата на товарната кола и го е блъснал в предната лява част.

При конфликта по-тежко е потърпевш водачът на товарния автомобил. С заплаха за живота той е настанен в МБАЛ-Хасково, където е и другият лидер, без риск за живота му.

При пътен случай в димитровградското село Радиево е потърпевш и 44-годишен мотоциклетист от Разград. Няма заплаха за живота му, допълвата от полицията.

67-годишен от село Радиево с „ Пежо “ не спазил пътен знак Б-2 и блъснал странично мотоциклета „ Хонда “, ръководен от 44-годишния. Пострадалият е прегледан и ориентиран за домашно лекуване.

И по двата случая са формирани досъдебни производства.
Източник: dnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР