Мъж намушка партньора на бившата си в Старозагорско
43-годишен мъж нахлу в дома на някогашната си жена в с. Оряховица и атакува индивида, с който сега тя живее. Пострадалият - 37-годишен, е с заплаха за живота, оповестиха от Областната дирекция на МВР в Стара Загора.
На 23 февруари в 10:03 ч. дежурните в Първо Районно ръководство в Стара Загора е получен сигнал за сборичкване в къща в село Оряховица.
На място е изпратен полицейски екип, който открил 43-годишна жена. Тя съобщила, че бившият ѝ мъж – 43-годишен, е влезнал в къщата им и се е сбил с мъжа, с който сега живее на фамилни начала – 37-годишен.
43-годишният мъж е нанесъл прободна рана с нож в региона на гръдния панер на 37-годишния мъж. На място е изпратен и екип на незабавна помощ, който транспортира потърпевшия 37-годишен мъж до болница в Стара Загора, където е настанен с заплаха за живота.
Образувано е досъдебно произвеждане под надзора на Окръжната прокуратура в Стара Загора. 43-годишният мъж е арестуван за период до 24 часа.
На 23 февруари в 10:03 ч. дежурните в Първо Районно ръководство в Стара Загора е получен сигнал за сборичкване в къща в село Оряховица.
На място е изпратен полицейски екип, който открил 43-годишна жена. Тя съобщила, че бившият ѝ мъж – 43-годишен, е влезнал в къщата им и се е сбил с мъжа, с който сега живее на фамилни начала – 37-годишен.
43-годишният мъж е нанесъл прободна рана с нож в региона на гръдния панер на 37-годишния мъж. На място е изпратен и екип на незабавна помощ, който транспортира потърпевшия 37-годишен мъж до болница в Стара Загора, където е настанен с заплаха за живота.
Образувано е досъдебно произвеждане под надзора на Окръжната прокуратура в Стара Загора. 43-годишният мъж е арестуван за период до 24 часа.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




