43-годишен мъж нахлу в дома на бившата си жена в

...
43-годишен мъж нахлу в дома на бившата си жена в
Коментари Харесай

Мъж намушка партньора на бившата си в Старозагорско

43-годишен мъж нахлу в дома на някогашната си жена в с. Оряховица и атакува индивида, с който сега тя живее. Пострадалият - 37-годишен, е с заплаха за живота, оповестиха от Областната дирекция на МВР в Стара Загора.

На 23 февруари в 10:03 ч. дежурните в Първо Районно ръководство в Стара Загора е получен сигнал за сборичкване в къща в село Оряховица.

На място е изпратен полицейски екип, който открил 43-годишна жена. Тя съобщила, че бившият ѝ мъж – 43-годишен, е влезнал в къщата им и се е сбил с мъжа, с който сега живее на фамилни начала – 37-годишен.

43-годишният мъж е нанесъл прободна рана с нож в региона на гръдния панер на 37-годишния мъж. На място е изпратен и екип на незабавна помощ, който транспортира потърпевшия 37-годишен мъж до болница в Стара Загора, където е настанен с заплаха за живота.

Образувано е досъдебно произвеждане под надзора на Окръжната прокуратура в Стара Загора. 43-годишният мъж е арестуван за период до 24 часа.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР