43-годишен мъж е загинал на място при катастрофа на пътя

...
43-годишен мъж е загинал на място при катастрофа на пътя
Коментари Харесай

43-годишен без книжка се заби в дърво и загина

43-годишен мъж е умрял на място при злополука на пътя сред селата Поповица и Чешнегирово, оповестиха от полицията в Пловдив.

Сигналът за произшествието е подаден към 13:10 ч.

Шофьорът е карал лек автомобил "Ауди ", блъснал се е в дърво и е умрял на място.

Мъж...

Прочетете целия текст »
Източник: dnes.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР