43-годишен без книжка се заби в дърво и загина
43-годишен мъж е умрял на място при злополука на пътя сред селата Поповица и Чешнегирово, оповестиха от полицията в Пловдив.
Сигналът за произшествието е подаден към 13:10 ч.
Шофьорът е карал лек автомобил "Ауди ", блъснал се е в дърво и е умрял на място.
Мъж...
Прочетете целия текст »
Сигналът за произшествието е подаден към 13:10 ч.
Шофьорът е карал лек автомобил "Ауди ", блъснал се е в дърво и е умрял на място.
Мъж...
Прочетете целия текст »
Източник: dnes.bg
КОМЕНТАРИ




