43-годишен българин е заподозрян за експлозия, станала факт в началото

...
43-годишен българин е заподозрян за експлозия, станала факт в началото
Коментари Харесай

Българин заподозрян за мощен взрив в Германия

43-годишен българин е обвинен за детонация, станала факт при започване на седмицата в източногерманския град Халберщадт, съобщи Българска национална телевизия.
Българинът е в кома след гърмежа, а в къщата, където стана гърмежа, са открити химикали, с които може да се направи взривно вещество. Става въпрос за обособени химични детайли, снабдяването с които е законно.
Полицията в  стартира следствие против 43-годишен българин след детонация в населяваната от него къща. Според проверяващите, той е предизвикал гърмежа в неделя против понеделник, оповестява Българска национална телевизия.
Заради случилото се, бяха евакуирани 650 души. Хората в радиус от 300 метра са били евакуирани от домовете си поради заплаха от вторични гърмежи.
Източник: actualno.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР