42-годишният беше арестуван за първи път през май в басейн

...
42-годишният беше арестуван за първи път през май в басейн
Коментари Харесай

Жена „се опита да удави тригодишно момиченце“ при предполагаемо расистко нападение в Тексас

42-годишният беше задържан за първи път през май в басейн на жилищен комплекс в Юлес в американския щат Тексас за обществено замайване.

След полицейско следствие тя към този момент е упрекната в опит за ликвидиране и пострадване на дете.

Тексаската глава на групата за цивилен права Съвет за американско-ислямски връзки (CAIR) -Тексас) твърди, че Вълк е " разпитвал " майката на детето.

CAIR-Тексас сподели, че майката е носила хиджаб и е говорела на децата си на непознат език, когато Улф се е доближил до нея.

Полицията сподели, че откакто е разпитал дамата, Улф се е опитал да грабне шестгодишния й наследник и той е съумял да избяга, само че е получил порязване на пръста си.

Докато дамата пособия на сина си, Улф твърди се, че е сграбчил тригодишната щерка на дамата и я е принудил да потъне под водата.

CAIR-Тексас сподели, че благодарение на намиращ се наоколо очевидец майката е съумяла да издърпа щерка си на безвредно място, преди да дойдат службите за незабавна помощ.

Той п...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР