42-годишна жена от Буенос Айрес се опита да продаде своята

...
42-годишна жена от Буенос Айрес се опита да продаде своята
Коментари Харесай

Наглост! Жена пусна щерка си и племенницата си в сайт за проститутки, вижте колко евтино ги продава

42-годишна жена от Буенос Айрес се опита да продаде своята 15-годишна щерка и племенница в уеб страницата за проститутки. По време на претършуване полицията е разкрила женски перуки, секс играчки, мобилни телефони и бебе, родено от едно от девойките в жилището. Според DailyMail девойките отишли да посетят предприемчивата жена в навечерието на Коледа. Тя сложила техни фотоси на уеб страницата
за проститутки и провела независимо срещи с клиенти. Жената уверила бъдещите " купувачи ", че и двете девойки към този момент са достигнали зрелост.



Сексуалният акт със своята щерка или племенница тя предложила за 1500 аржентински песос (около 125 лева). Сега децата са били хванати от обществените служби, а тяхната родственик е упрекната в полова употреба на малолетни. Според законите на Аржентина тя може да получи до 10 години затвор.

Превод: БЛИЦ

Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР