Пребиха мъж в Плевен
42-годишен мъж е станал жертва на побой в града. Това оповестиха от ОДМВР - Плевен.
Сигналът е подаден на 21 август в полицията. На място са изпратени полицейски екип и екип на незабавна помощ – Плевен. Установена е самоличността на потърпевшия – 42-годишен.
Той е откаран в незабавна помощ при УМБАЛ "Д-р Георги Странски " - Плевен за оказване на здравна помощ. В 16.45 часа на 21 август мъжът подава писмен сигнал в полицията с приложени към него медицински документи, удостоверяващи нанесените телесни повреди. Заявява, че случаят е станал пред дома му.
От извършените мероприятия е открит причинителят на побоя - 24-годишен плевенчанин.
За случая са известени дежурен проверяващ служител на реда от Първо районно управление (на МВР) – Плевен и дежурен прокурор от районна прокуратура – Плевен.
Сигналът е подаден на 21 август в полицията. На място са изпратени полицейски екип и екип на незабавна помощ – Плевен. Установена е самоличността на потърпевшия – 42-годишен.
Той е откаран в незабавна помощ при УМБАЛ "Д-р Георги Странски " - Плевен за оказване на здравна помощ. В 16.45 часа на 21 август мъжът подава писмен сигнал в полицията с приложени към него медицински документи, удостоверяващи нанесените телесни повреди. Заявява, че случаят е станал пред дома му.
От извършените мероприятия е открит причинителят на побоя - 24-годишен плевенчанин.
За случая са известени дежурен проверяващ служител на реда от Първо районно управление (на МВР) – Плевен и дежурен прокурор от районна прокуратура – Плевен.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




