42-годишен мъж пострада по време на работа в ТЕЦ Бобов дол
42-годишен мъж е потърпевш по време на работа в Топлоелектрическа централа Бобов дол през вчерашния ден, оповестиха от ОД на Министерство на вътрешните работи - Кюстедил.
Мъжът е паднал е от покрив на разстояние към 2 м. Закаран е в столична болница за лекуване - с 3 счупени ребра е.
Дежурна полицейска група е направила оглед на място, досъдебно произвеждане е формирано по случая в районно управление (на МВР) Бобов дол, известена е прокуратурата.
Мъжът е паднал е от покрив на разстояние към 2 м. Закаран е в столична болница за лекуване - с 3 счупени ребра е.
Дежурна полицейска група е направила оглед на място, досъдебно произвеждане е формирано по случая в районно управление (на МВР) Бобов дол, известена е прокуратурата.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




