42-годишен мъж е пострадал по време на работа в ТЕЦ

...
42-годишен мъж е пострадал по време на работа в ТЕЦ
Коментари Харесай

42-годишен мъж пострада по време на работа в ТЕЦ Бобов дол

42-годишен мъж е потърпевш по време на работа в Топлоелектрическа централа Бобов дол през вчерашния ден, оповестиха от ОД на Министерство на вътрешните работи - Кюстедил.

Мъжът е паднал е от покрив на разстояние към 2 м. Закаран е в столична болница за лекуване - с 3 счупени ребра е.

Дежурна полицейска група е направила оглед на място, досъдебно произвеждане е формирано по случая в районно управление (на МВР) Бобов дол, известена е прокуратурата.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР