4-годишно дете в в болница след пътен инцидент край Павел

...
4-годишно дете в в болница след пътен инцидент край Павел
Коментари Харесай

4-годишно дете е в болница след пътен инцидент край Павел баня

4-годишно дете в в болница след пътен случай край Павел баня, оповестиха за ФОКУС от ОДМВР-Стара Загора. Вчера, към 14.15ч., в с. Габарево, на кръстовището до " Джамията ", е настъпило пътнотранспортно произшествие.

По първична информация, случаят е сред л.а " Рено ", ръководен от 22-годишен мъж и т.а " Газ ", ръководен от 38-годишен мъж. Момче на 4 години, возещо се в л.а " Рено ", е потърпевшо. Прегледано е във ФСМП- Казанлък и пренасочено към болница в Стара Загора, където е настанено за наблюдаване.

Водачите са тествани за приложимост на алкохол, регистрирани са отрицателти резултати. Местопроизшествието е посетено от полицейски екип.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР