4 дни Маги е била в тази къща, скрита в

...
4 дни Маги е била в тази къща, скрита в
Коментари Харесай

Майката на убитата ученичка от Хасково: Маги е била натъпкана в бидон

4 дни Маги е била в тази къща, скрита в гаража в бидон!

Моето дете е било в бидон! Моята Маги я няма! Това разказ  пред " България Днес " Лидия Трендафилова, майка на убитото в Хасково момиче.

Магдалена Русева беше открита през вчерашния ден в изоставена къща на ул. " Амур " в града, откакто от четири дни беше в неопределеност и се търсеше. За последно е забелязана в 4 ч сутринта на 26 април на потегляне от рожден ден на другарка. От полицията в Хасково оповестиха изрично, че 18-годишното момиче не е жертва на закононарушение и че била избягала от майка си.

" Всички неистини, които приказваха от полицията, би трябвало да се удавят в тях. Безскрупулни хора! Да се гаврят с непознатата болежка! ", вайка се почернената майка. Според нея и полицията е в групата и най-вероятно се прикрива някой. Заради неуместните изказвания близки и родственици на Маги излизат от 17 часа през днешния ден на митинг пред полицията.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР