38-годишен шофьор почина, а мъж е в тежко състояние след

...
38-годишен шофьор почина, а мъж е в тежко състояние след
Коментари Харесай

Кола падна от мост в Ловешко - шофьорът загина, а спътникът му е в тежко състояние

38-годишен водач умря, а мъж е в тежко положение след злополука в Ловешко, оповестиха от полицията.

Инцидентът е станал  на 7 март в региона сред село Торос и пътен възел " Боаза ".

Водачът е изгубил надзор, последвал е удар в мантинелата, след което автомобилът е паднал във вада, намираща се под мостово оборудване.

Шофьорът е умрял, с пътник на 39 години е откаран в тежко положение към болница в Плевен.

По случая се води следствие под надзора на прокуратурата.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР