Кола падна от мост в Ловешко - шофьорът загина, а спътникът му е в тежко състояние
38-годишен водач умря, а мъж е в тежко положение след злополука в Ловешко, оповестиха от полицията.
Инцидентът е станал на 7 март в региона сред село Торос и пътен възел " Боаза ".
Водачът е изгубил надзор, последвал е удар в мантинелата, след което автомобилът е паднал във вада, намираща се под мостово оборудване.
Шофьорът е умрял, с пътник на 39 години е откаран в тежко положение към болница в Плевен.
По случая се води следствие под надзора на прокуратурата.
Инцидентът е станал на 7 март в региона сред село Торос и пътен възел " Боаза ".
Водачът е изгубил надзор, последвал е удар в мантинелата, след което автомобилът е паднал във вада, намираща се под мостово оборудване.
Шофьорът е умрял, с пътник на 39 години е откаран в тежко положение към болница в Плевен.
По случая се води следствие под надзора на прокуратурата.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




