370 дрона са били изстреляни в посока Московска област през

...
370 дрона са били изстреляни в посока Московска област през
Коментари Харесай

Украинска атака над руски логистичен център: 7 са убити, съобщават в Русия

370 дрона са били изстреляни в посока Московска област през нощта, заяви кметът на Москва Сергей Собянин в събота

Украинска дронова офанзива против логистичен център в западна Русия умъртви 7 души и рани 24 в събота, заяви районният губернатор, до момента в който Московска област още веднъж беше наранена от нова вълна дронове през нощта

Украйна нанася удари по редица цели на съветска територия, което Киев прави в своя отбрана на фона на продължаващите повече от 4 години съветски обстрели против украинска територия.

„ Седем чиновници от нощната промяна бяха убити, когато противникови безпилотни летателни апарати удариха логистичен център на Wildberries “, съобщи губернаторът на Тамбовска област Евгений Първишов, представен от Агенция Франс Прес. Той заяви, че съгласно предварителна информация 24 души са ранени при офанзивата, станала в град Котовск.

Руската компания Wildberries заяви в изказване, че нейни логистични комплекси в Котовск и в Електростал, Московска област, са били атакувани. Според компанията пожарът, избухнал в обекта в Тамбовска област, към този момент е овладян, до момента в който пожарникарите не престават да работят на терен в Електростал.

Отделно над 370 дрона са били изстреляни в посока Московска област през нощта, заяви кметът на Москва Сергей Собянин в събота. По думите му множеството от тях са били обезвредени от силите за противовъздушна защита при отдалечени подстъпи, а 64 противников безпилотни летателни апарата са били унищожени при приближаването им към столицата.

Водените от Съединени американски щати дипломатически старания за преустановяване на боевете сред Русия и Украйна са в застой през последните месеци, защото Вашингтон пренасочи вниманието си към спора с Иран./БГНЕС
Източник: faktor.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР