37-годишен мъж е в безсъзнание в болницата в Лом, след

...
37-годишен мъж е в безсъзнание в болницата в Лом, след
Коментари Харесай

37-годишен мъж е в болницата в Лом след свръхдоза хероин

37-годишен мъж е в безсъзнание в болничното заведение в Лом, откакто е приел свръхдоза хероин.

Установено е, че опиатът е бил разбъркан с фентанил и екстази. По случая е формирано досъдебно произвеждане.

58-годишен от София е подал сигнал до полицията в Лом нощес малко преди 21.00 часа, че в частен дом в града мъж е колабирал в резултат на свръхдоза хероин.

Пристигналите на адреса служители на реда открили две лица и изпадналият в безсъзнание мъж. В същата стая е открит плик с две хапчета в наследник цвят с тегло малко над 1 грам, които при направения полеви тест реагират на " екстази ", както и хартиена свивка с намиращо се в нея прахообразно вещество с общо тегло 0,23 грама хероин, оповестяват от пресслужбата на полицията в Монтана.

Сформирана е оперативна група. Извършено е претършуване и изземване. Проведени са разпити в качеството на очевидци, от които е открито, че прахообразното вещество съставлява хероин, разбъркан с фентанил и екстази.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР