350 евро, или 680 лева с ДДС - толкова струва

...
350 евро, или 680 лева с ДДС - толкова струва
Коментари Харесай

Ани Цолова дере фенове по 350 €

350 евро, или 680 лв. с Данък добавена стойност - толкоз коства образованието по обществено говорене на Анна Цолова, което започва на 9 март 2026 година в София. Школата носи името „ Говори, с цел да те видят! “ и е ориентирана към експерти от разнообразни сфери, както и към младежи при започване на кариерата им.

Курсът включва 30 образователни часа в границите на месец и дава обещание сериозна практическа подготовка - симулации, презентации, работа с камера, техники за преодоляване на напрежението и създаване на безапелационно държание пред аудитория, написа Ретро.

Събитията си Цолова не организира в свое помещение, а в прочут конферентен център на „ Цариградско шосе " в София. Въпреки сериозната сума местата за курса се разпродали за броени часове. „ Умението да приказваш е част от триумфа. Искате да ви чуват? Искате да ви имат вяра? Ще ви науча! Способността да приказваш добре те прави сполучлив и назад - сполучливите хора са добре говорещите хора.

Знанията и уменията, които ще получите по време на срещите ни, не се преподават в учебно заведение или в университета. Те обаче са извънредно значими за работата ви - без значение с какво се занимавате. Инвестицията в тях ще ви се отплати неведнъж “, гласи анонсът на Ани Цолова за курса „ Говори, с цел да те видят “.

Цената за образованието от 350 евро на човек провокира разнопосочни реакции в обществените мрежи. Част от потребителите я дефинират като висока, други пазят сумата с аргумента, че става дума за образование с дълготраен ефирен експерт.

„ Знанието коства пари “, разясняват под изявленията за курса.

През 2017 година Цолова беше свалена от утринния блок на Нова телевизия с формалното пояснение, че ще приготвя ново начин на живот предаване. Такъв план по този начин и не се появи, а тя се раздели с медията.
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР