35-годишната жена е залята с киселина снощи в София. Тя

...
35-годишната жена е залята с киселина снощи в София. Тя
Коментари Харесай

Заляха с киселина жена в София

35-годишната жена е залята с киселина нощес в София. Тя е с заплаха за живота, настанена е в " Пирогов”. Пострадалата е с 24% изгаряния по главата, шията и ръцете.

Пострадалата беше нападната на столичния бул. " Александър Стамболийски”, покрай кръстовището с " Константин Величков” късно нощес. Започнало е следствие на прокуратурата, към този миг се работи по тежка телесна щета, сподели представителят на основния прокурор Румяна Арнаудова пред бТВ, съобщи БГНЕС.

Нападението е станало на столичния бул. " Александър Стамболийски”, покрай кръстовището с " Константин Величков” В момента дамата не е контактна. Тепърва следва вторична оценка, с цел да се обясни по кое време ще бъде оперирана, сподели Мая Aргирова, шеф на Kлиниката по изгаряния.
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР