35-годишна българка е била убита с нож в игрална зала

...
35-годишна българка е била убита с нож в игрална зала
Коментари Харесай

Млада българка е убита в Германия! Задържан е иранец!

35-годишна българка е била убита с нож в игрална зала в немския град Нюрнберг. За нападението е арестуван 45-годишен ирански жител , а немските управляващи проверяват случая като ликвидиране, оповестява inFranken.de, базирайки се на Полицейското ръководство на Средна Франкония, съобщи „ DarikNews “. 

Инцидентът е станал в неделя към 11:15 часа в игрална зала на улица „ Есенвайнщрасе “ в квартал Тафелхоф. След подаден сигнал за спор сред мъж и жена на място пристигнали полицейски екипи. Те разкрили 45-годишен мъж, въоръжен с нож, който бил обезвреден и арестуван .

Малко по-късно в залата била открита тежко ранената 35-годишна служителка на обекта . Незабавно били подхванати реанимационни дейности, само че макар напъните на медиците дамата умряла на място от нанесените прободни рани. Аутопсията удостоверила, че гибелта е породена от пострадванията с нож.

По данни на полицията обвиненият бил клиент на игралната зала. Към момента не е открито дали той и жертвата са се познавали, нито какъв е претекстът за нападението.

Разследването се води от отдел „ Убийства “ към престъпната полиция в Нюрнберг под надзора на прокуратурата в Нюрнберг-Фюрт. Поискано е 45-годишният ирански жител да остане за непрекъснато в ареста . Разследващите не престават разпитите на очевидци и работата по изясняване на всички условия към закононарушението.

Присъединете се към нашия  

Демерджиев отговори на офанзивите на Движение за права и свободи: Нямам къща в Гърция, не съм забогатял от депутатската банка!

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР