Моторист се заби в кола край Пловдив, в болница е
35-годишен моторист е в болница след злополука в пловдивското село Брестовица. Сигналът е получен към 16 часа през вчерашния ден в РУ-Стамболийски. По предварителни данни на кръстовище мотоциклетът лишил преимуществото и се блъснал странично в лек автомобил, след което се отклонил вляво отвън пътя.
Водачът потърпевш при рухването на мотора, оставене под лекарско наблюдаване, без заплаха за живота. Мъжът и шофьорката на колата, на 37 години, са тествани за приложимост на алкохол, като стойностите са негативни. По случая към този момент се води досъдебно произвеждане, осведомиха от полицията.
Водачът потърпевш при рухването на мотора, оставене под лекарско наблюдаване, без заплаха за живота. Мъжът и шофьорката на колата, на 37 години, са тествани за приложимост на алкохол, като стойностите са негативни. По случая към този момент се води досъдебно произвеждане, осведомиха от полицията.
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ




