35-годишен моторист е в болница след катастрофа в пловдивското село

...
35-годишен моторист е в болница след катастрофа в пловдивското село
Коментари Харесай

Моторист се заби в кола край Пловдив, в болница е

35-годишен моторист е в болница след злополука в пловдивското село Брестовица. Сигналът е получен към 16 часа през вчерашния ден в РУ-Стамболийски. По предварителни данни на кръстовище мотоциклетът лишил преимуществото и се блъснал странично в лек автомобил, след което се отклонил вляво отвън пътя.

Водачът потърпевш при рухването на мотора,  оставене  под лекарско наблюдаване, без заплаха за живота. Мъжът и шофьорката на колата, на 37 години, са тествани за приложимост на алкохол, като стойностите са негативни. По случая към този момент се води досъдебно произвеждане, осведомиха от полицията. 
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР