35-годишен мъж почина, след като е паднал с тротинетка в

...
35-годишен мъж почина, след като е паднал с тротинетка в
Коментари Харесай

Мъж почина, след като падна от тротинетка

35-годишен мъж умря, откакто е паднал с тротинетка в старозагорския град Раднево, оповестяват от полицията.

Инцидентът станал на 11 април към 17:45 часа в региона на автогарата в града.

Мъжът е бил прегледан във ФСМП гр. Раднево, след което е бил превозен и настанен в болница в Стара Загора.

Мъжът не е тестван за приложимост на алкохол заради медицински аргументи, прецизират от полицията. Издаден му е ваучър за здравно и химическо проучване. Дни по-късно обаче, на 15 април, негов роднина съобщил в РУ-Раднево, че е умрял.

В РУ-Раднево е формирано досъдебно произвеждане под надзора на Окръжна прокуратура- Стара Загора.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР