Мъж почина, след като падна от тротинетка
35-годишен мъж умря, откакто е паднал с тротинетка в старозагорския град Раднево, оповестяват от полицията.
Инцидентът станал на 11 април към 17:45 часа в региона на автогарата в града.
Мъжът е бил прегледан във ФСМП гр. Раднево, след което е бил превозен и настанен в болница в Стара Загора.
Мъжът не е тестван за приложимост на алкохол заради медицински аргументи, прецизират от полицията. Издаден му е ваучър за здравно и химическо проучване. Дни по-късно обаче, на 15 април, негов роднина съобщил в РУ-Раднево, че е умрял.
В РУ-Раднево е формирано досъдебно произвеждане под надзора на Окръжна прокуратура- Стара Загора.
Инцидентът станал на 11 април към 17:45 часа в региона на автогарата в града.
Мъжът е бил прегледан във ФСМП гр. Раднево, след което е бил превозен и настанен в болница в Стара Загора.
Мъжът не е тестван за приложимост на алкохол заради медицински аргументи, прецизират от полицията. Издаден му е ваучър за здравно и химическо проучване. Дни по-късно обаче, на 15 април, негов роднина съобщил в РУ-Раднево, че е умрял.
В РУ-Раднево е формирано досъдебно произвеждане под надзора на Окръжна прокуратура- Стара Загора.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




