Заподозреният се е прострелял по време на инцидент с отвличане, каза RCMP в Манитоба
35-годишен мъж от Северна Манитоба се възвръща в болница в Уинипег след, както съгласно полицията е самонаранена пукотевица по време на случай с похищение.
RCMP бяха извикани в общността на God's Lake Narrows в понеделник към 8 часа сутринта в отговор на сигнал за пукотевица.
След като мъжът беше открит с животозастрашаващи пострадвания и незабавно откаран в болница, полицейското следствие открил, че той, дружно с 28-годишна жена, са отвлекли различен мъж с оръжие и са го затворили навън. Полицията споделя, че той се е прострелял по време на процеса.
Извънредни вести от Канада и целия свят, изпратени на вашия имейл, както се случва.Жената остава в ареста и двамата обвинени са упрекнати в похищение с огнестрелно оръжие и наложително задържане.
Полицията сподели, че чака покачване на спомагателни обвине...
Прочетете целия текст »




