"Вълците" не успяха да спрат похода на Ливърпул в ПремиършипТимът

...

"Вълците" не успяха да спрат похода на Ливърпул в Премиършип

"Вълците" не съумяха да спрат похода на Ливърпул в Премиършип
Тимът на Ливърпул победи Уулвърхемптън Уондърърс с 2:0 като посетител и обезпечено ще посрещне Коледа преди всичко в Премиършип. Точни за мърсисайдци в дуела от 18-и кръг на стадион "Молиню" бяха Мохамед Салах и Върджил ван Дайк, надлежно в 18-ата и 68-ата минута.

Салах се разписа в интервал на интензивност на домакините, които играха добре при започване на полувремето и в края му. В останалата част от мача Ливърпул контролираше играта и справедливо стигна до успеха. Уулвс сътвориха някои проблеми на водача в шампионата, само че това не се оказа задоволително и "вълците" прекъснаха серия от три победи.

За тима на Юрген Клоп това е седми следващ триумф и той е на върха в подреждането с актив от 48 точки. Големият съперник на "червените" Манчестър Сити има 44 точки и през днешния ден посреща Кристъл Палас. Ливърпул също по този начин не познава загубата към този момент в 18 срещи (15 победи и три равенства). Уулвърхемптън остава на седмо място с актив от 25 точки. /БГНЕС
Източник: bgnes.com