Отнеха книжката на руснак до 2045 г.
34-годишен гражданин на Красноярск бе наказан на 2 години насилствен труд в изправителна колония и лишаване на свидетелството за правоуправление за период от 378 месеца, оповестява "За Рульом ". Мъжът бил спрян за рутинна инспекция и откакто радостното му въодушевление им направило усещане, служителите на реда открили, че кара в нетрезво положение не за първи път.
Срещу фена на чашката към този момент години наред били водени няколко административни и углавни каузи за ръководство на автомобил след приложимост на алкохол. Въпреки това рецидивистът продължавал да пие и да кара.
Последното му "геройство " обаче очевидно преляло чашата. Освен че ще прекара идващите две години в Сибир, мъжът ще получи назад книжката си най-рано след 27 години или чак през 2045-а.
Срещу фена на чашката към този момент години наред били водени няколко административни и углавни каузи за ръководство на автомобил след приложимост на алкохол. Въпреки това рецидивистът продължавал да пие и да кара.
Последното му "геройство " обаче очевидно преляло чашата. Освен че ще прекара идващите две години в Сибир, мъжът ще получи назад книжката си най-рано след 27 години или чак през 2045-а.
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




