28-годишен мъж от Русия подаде жалба след първата си среща

...
28-годишен мъж от Русия подаде жалба след първата си среща
Коментари Харесай

Мъж излезе на първа среща с жена, след което я докладва в полицията

28-годишен мъж от Русия подаде тъжба след първата си среща с жена, с която се срещнал в обществените мрежи.

Двамата са си изкарвали повече от прелестно в ресторант в центъра на Москва – най-малко досега, когато пристигнало времето да се заплати сметката. Мъжът предложил на момичето да си я поделят, на което обаче тя отказала, като му декларирала, че той е консумирал повече храна и питиета от нея. Така, в последна сметка, той бил заставен да заплати цялата сметка, която възлизала на 16 хиляди рубли (около 155 евро).

Щом завършила срещата сред тях, мъжът отишъл право в полицията, където подал тъжба.

Той разказал пред униформените, че двамата водили полемика за сметката, след което тя станала и ядосана напуснала заведението, оставяйки мъжът без избор, с изключение на да заплати и нейната част от сметката.

Според уеб страницата Oddity Central полицията е почнала търсене на въпросната жена, само че към този момент без триумф.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР