28-годишен мъж намушка с нож в областта на шията полицай

...
28-годишен мъж намушка с нож в областта на шията полицай
Коментари Харесай

Полицай е тежко ранен при нападение с нож в Берлин

28-годишен мъж намушка с нож в региона на шията служител на реда в берлинския квартал " Нойкьолн " и го рани съществено, заяви берлинската полиция в " Екс ".

Полицаят е опериран по неотложност и остава в сериозно положение, допълват управляващите. По данни на полицията мъжът е пристигнал в сектора, с цел да подаде сигнал, и е бил помолен да изчака.

Вместо това той излязъл от постройката, нанесъл вреди на полицейски автомобил и по-късно към него се доближили служители на реда. Той намушкал с нож един от чиновниците в региона на шията.

Мъжът е бил арестуван.

Това стана малко след друго тежко пострадване на полицейски чиновник по време на пропалестинска проява в Берлин в четвъртък, когато съгласно известията служителят е бил понесен от тълпата и стъпкан.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР