25-годишна жена се е хвърлила от осмия етаж на блок

...
25-годишна жена се е хвърлила от осмия етаж на блок
Коментари Харесай

Жена загина, след като скочи от осмия етаж на блок в Пловдив

25-годишна жена се е хвърлила от осмия етаж на блок в " Кършияка ", покрай гара " Филипово ", оповестиха за ФОКУС  от полицията. Няма данни за принуждение, евентуално се касае за самоубийство.

Въпреки намесата на лекарите, по-късно дамата е умряла. Инцидентът е станал на улица " Найден Попстоянов " №3. Сигналът е подаден на телефон 112 тази заран към 9,00 часа. 

По неофициална информация младата жена е била на посетители на баба си. И сега се прави оглед на мястото на случая.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР