25-годишна жена е починала след падане от осмия етаж на

...
25-годишна жена е починала след падане от осмия етаж на
Коментари Харесай

25-годишна жена, след като скочи от осмия етаж на блок в Пловдив

25-годишна жена е умряла след рухване от осмия етаж на жилищен блок в пловдивския квартал „ Кършияка “ , в региона на гара „ Филипово “. Това оповестиха за „ Фокус “ от полицията.

По първична информация няма данни за упражнено принуждение, като се работи по версията за самоубийство .

Сигналът е подаден сутринта

Инцидентът е станал на улица „ Найден Попстоянов “ №3 . Сигналът до телефон 112 е подаден тази заран към 09:00 часа .

На място неотложно са изпратени екипи на полицията и незабавна помощ.

Жената е умряла макар напъните на лекарите

След случая младата жена е била поета от медицински екипи .

Въпреки намесата на лекарите, по-късно тя е умряла в резултат на получените контузии.

Продължава огледът на място

По неофициална информация 25-годишната жена е била на посетители при своята баба по време на случая.

Към момента на мястото не престават процесуално-следствените дейности и огледът на региона.

Предстои способените органи да изяснят всички условия към случилото се.

Присъединете се към нашия 

Ще стане ли майчинството по-кратко? Започва политически спор

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР