Ужас в Пловдив : 22-годишна загина при падане от тротинетка
22-годишна жена е починала при тежък случай в Пловдив. Тя се е возила на електрическа тротинетка, ръководена от 23-годишен мъж. Двамата са били с каски, описват очевидци, написа TrafficNews.bg.
По първична информация двамата младежи са се движели по пътното платно, когато ненадейно до тях се е появил автомобил. Уплашен от обстановката, лидерът на електрическата тротинетка е навлязъл в насрещното придвижване, където се е сблъскал челно с товарен микробус.
Сигналът на телефон 112 е подаден малко след 7:30 часа, оповестяват от полицията. Шофьорът на микробуса е тестван за алкохол и опиати, като пробите са негативни. По случая е формирано досъдебно произвеждане, а следствието продължава.
По първична информация двамата младежи са се движели по пътното платно, когато ненадейно до тях се е появил автомобил. Уплашен от обстановката, лидерът на електрическата тротинетка е навлязъл в насрещното придвижване, където се е сблъскал челно с товарен микробус.
Сигналът на телефон 112 е подаден малко след 7:30 часа, оповестяват от полицията. Шофьорът на микробуса е тестван за алкохол и опиати, като пробите са негативни. По случая е формирано досъдебно произвеждане, а следствието продължава.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




