Младеж е с 50% изгаряния след токов удар в Монтана
22-годишен мъж е настанен в болница с 50% изгаряния след тежък случай по време на лов на риба край река Огоста в Монтана. Пострадалият е от село Долно Белотинци, оповестиха локални медии.
Инцидентът е станал през вчерашния ден в региона на някогашния полигон в квартал " Огоста “.
Пострадалият е превозен незабавно до болничното заведение в Монтана. По случая към този момент са разпитани очевидци.
От полицията оповестяват, че е формирано досъдебно произвеждане за изясняване на всички условия към случая.
Инцидентът е станал през вчерашния ден в региона на някогашния полигон в квартал " Огоста “.
Пострадалият е превозен незабавно до болничното заведение в Монтана. По случая към този момент са разпитани очевидци.
От полицията оповестяват, че е формирано досъдебно произвеждане за изясняване на всички условия към случая.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




