След 84 дни в кома: Даниел не успя да оцелее след побоя, оставя бебе – сираче
21-годишният Даниел Дешков от Чирпан, който беше в кома в продължение на 84 дни, е умрял след тежка черепно-мозъчна контузия, породена при побой, предава „ Bulgaria ON AIR “.
Побой поради цигара
Младият мъж е бил атакуван пред дискотека от трима души – на 17, 19 и 29 години . По данни от следствието ударът, довел до тежкото му положение, е нанесен от малолетния обвинен.
След интервенция Дешков изпада в кома , от която не съумява да се възвърне.
Обвиняемият е на независимост
Непълнолетният, апетитен за причинител на удара, е с най-леката мярка за неотклонение – „ контрол от контрольор при детска педагогическа стая “ . Районната прокуратура не е протестирала това решение.
Близките приготвят митинг
Семейството на Даниел упорства за правдивост и приготвя митинг .
„ Днес съм аз, на следващия ден ще е друга майка. Моля ви, хора, желая правдивост за детето. Нека бъдат осъдени виновниците. Аз няма да си върна сина, само че желая правдивост. Болката е ужасно огромна “, съобщи майката на Даниел – Радка Иванова .
Остава дете без татко
Даниел Дешков оставя след себе си 7-месечно бебе , което остава без татко.
Присъединете се към нашия
Почина националната певица Янка Рупкина




