Поставят 20 маси за тенис във всички райони на Пловдив
20 маси за тенис ще бъдат сложени във всички региони на Пловдив. Това заяви кметът на града Костадин Димитров с обява в обществените мрежи.
Прочетете още
" Помня по какъв начин имаше тенис маси на всички места. Бяха бетонови и постоянно поставяхме картони вместо мрежа. Топчето от време на време отскачаше погрешно, само че всички се научихме да играем тенис на маса ", написа той и напомни, че тенис уреди от същия тип към този момент има в парк " Лаута ", където те са издържали тестването на времето.
" Само, апелирам, пазете ги! ", прикани градоначалникът.
Прочетете още
" Помня по какъв начин имаше тенис маси на всички места. Бяха бетонови и постоянно поставяхме картони вместо мрежа. Топчето от време на време отскачаше погрешно, само че всички се научихме да играем тенис на маса ", написа той и напомни, че тенис уреди от същия тип към този момент има в парк " Лаута ", където те са издържали тестването на времето.
" Само, апелирам, пазете ги! ", прикани градоначалникът.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




