20-годишно момиче с тротинетка блъснато от кола на пешеходна пътека
20-годишно момиче с тротинетка е откарано в болница след злополука на пешеходна пътека в Пловдив, оповестиха от полицията.
Сигналът за произшествието е бил подаден след 7,30 ч. през днешния ден. Младата жена прекосявала с електрическа тротинетка по пешеходна пътека на кръговото кръстовище на Водната палата, когато била блъсната от лек автомобил.
Водачът на колата, на 58 години, е пробван за приложимост на алкохол и опиати, стойностите са негативни. След случая водачи оповестиха, че са се образували огромни колони и придвижването е било затруднено. От Министерство на вътрешните работи показват, че трафикът към този момент е освободен.
Сигналът за произшествието е бил подаден след 7,30 ч. през днешния ден. Младата жена прекосявала с електрическа тротинетка по пешеходна пътека на кръговото кръстовище на Водната палата, когато била блъсната от лек автомобил.
Водачът на колата, на 58 години, е пробван за приложимост на алкохол и опиати, стойностите са негативни. След случая водачи оповестиха, че са се образували огромни колони и придвижването е било затруднено. От Министерство на вътрешните работи показват, че трафикът към този момент е освободен.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




