Драмата с тризначките край няма! Вяра и Надежда вече не искат в Благоевград, пънат пак за Лондон
20 дни откакто близначките Вяра и Надежда Станчеви се върнаха в родния Благоевград, те още веднъж напират да заминат за Лондон.
Онзи ден шокираха почитателите си в обществените мрежи с видео от обиколка из покрайнините на града. " А, тук не ни харесва! Искаме си отново в Англия! ", подмята Надежда, а Вяра ѝ маха закачливо с ръка, намеквайки, че шоуто им " иди ми – дойди ми " би трябвало да продължи.
Дни преди екстрения си полет от Лондон към София двете риалити героини скандализираха туристи и поданици на британската столица с несвързани викове под прозорците на Уестминстърското абатство, в разгара на тържествена работа в наличието на цялото кралско семейство и други европейски короновани особи. Другата им близначка – Любов, към този момент продължава да живее в Лондон с майка им, брачна половинка си и двете си деца.
" Имаме мускулна тресчица на задните елементи! ", разгласи неотдавна Вяра от хола в благоевградския им дом. От клипчето се вижда, че сестрите въобще не бедстват – жилището им е пространно, чисто и ярко, а мебелите са съвременни и комфортни. В Лондон обаче постоянно им се е налагало да скитат по приюти и даже да спят на улицата.
" Спокойни сме, на никого не покачваме звук ", акцентира с усмивка Вяра. " Тук се усещаме супер! Няма травестити и п***сти, които да ни се качват на главите! ", добавя Надежда.
Наскоро двете се изкатерили по екопътека в планината и едвам се прибрали у дома, капнали от отмалялост. " Сигурно в Англия сме се атрофирали! Гълтаме аспирини, всичко ни боли ", оплаква се Вяра.
Близначките прекарват огромна част от времето си в обиколки из Благоевград и покрайнините, в гледане на телевизия и… готвене.
" Непрекъснато си готвим и ставаме все по-добри! Скоро ще сме като мастър шефове! ", хвалят се победителките в " Биг Брадър ".
Вяра и Надежда обаче премълчават, че напъните им в кухнята значително се дължат на обещанията на Лео Бианки да ги уреди в ресторантьорския бизнес. Самият шеф-готвач и участник в " Биг Брадър " разкри желанията си първо пред " България Днес ". Бианки акцентира, че ще поеме разноските им за хотел първоначално, до момента в който си намерят подобаваща квартира в София.
" Те обаче би трябвало да намерят и добър психолог, който да изслуша историята им и да им даде верни препоръки. Няма какво да се лъжем – двете се изтезаха доста в Лондон, а обществените служби се изгавриха с тях ", възмущава се риалити героят.
Засега остава неразбираемо кой поема издръжката на Вяра и Надежда в родния им град. Че не са в цветущо финансово положение проличава и от опита им да продават маратонки втора употреба на висока цена. " Продават се за 250 евро ", оповестиха те под фотография на евентуално донесените от Англия сникърси, които са очевидно захабени и надали ще намерят покупател на тази сума.
Вяра даже се оплака от болки в " задните елементи " след разходката по екопътеката.
Онзи ден шокираха почитателите си в обществените мрежи с видео от обиколка из покрайнините на града. " А, тук не ни харесва! Искаме си отново в Англия! ", подмята Надежда, а Вяра ѝ маха закачливо с ръка, намеквайки, че шоуто им " иди ми – дойди ми " би трябвало да продължи.
Дни преди екстрения си полет от Лондон към София двете риалити героини скандализираха туристи и поданици на британската столица с несвързани викове под прозорците на Уестминстърското абатство, в разгара на тържествена работа в наличието на цялото кралско семейство и други европейски короновани особи. Другата им близначка – Любов, към този момент продължава да живее в Лондон с майка им, брачна половинка си и двете си деца.
" Имаме мускулна тресчица на задните елементи! ", разгласи неотдавна Вяра от хола в благоевградския им дом. От клипчето се вижда, че сестрите въобще не бедстват – жилището им е пространно, чисто и ярко, а мебелите са съвременни и комфортни. В Лондон обаче постоянно им се е налагало да скитат по приюти и даже да спят на улицата.
" Спокойни сме, на никого не покачваме звук ", акцентира с усмивка Вяра. " Тук се усещаме супер! Няма травестити и п***сти, които да ни се качват на главите! ", добавя Надежда.
Наскоро двете се изкатерили по екопътека в планината и едвам се прибрали у дома, капнали от отмалялост. " Сигурно в Англия сме се атрофирали! Гълтаме аспирини, всичко ни боли ", оплаква се Вяра.
Близначките прекарват огромна част от времето си в обиколки из Благоевград и покрайнините, в гледане на телевизия и… готвене.
" Непрекъснато си готвим и ставаме все по-добри! Скоро ще сме като мастър шефове! ", хвалят се победителките в " Биг Брадър ".
Вяра и Надежда обаче премълчават, че напъните им в кухнята значително се дължат на обещанията на Лео Бианки да ги уреди в ресторантьорския бизнес. Самият шеф-готвач и участник в " Биг Брадър " разкри желанията си първо пред " България Днес ". Бианки акцентира, че ще поеме разноските им за хотел първоначално, до момента в който си намерят подобаваща квартира в София.
" Те обаче би трябвало да намерят и добър психолог, който да изслуша историята им и да им даде верни препоръки. Няма какво да се лъжем – двете се изтезаха доста в Лондон, а обществените служби се изгавриха с тях ", възмущава се риалити героят.
Засега остава неразбираемо кой поема издръжката на Вяра и Надежда в родния им град. Че не са в цветущо финансово положение проличава и от опита им да продават маратонки втора употреба на висока цена. " Продават се за 250 евро ", оповестиха те под фотография на евентуално донесените от Англия сникърси, които са очевидно захабени и надали ще намерят покупател на тази сума.
Вяра даже се оплака от болки в " задните елементи " след разходката по екопътеката.
Източник: inews.bg
КОМЕНТАРИ




