2:2 приключиха в Добрич местния Рилци и втория отбор на

...

Дунав II дебютира с хикс в Добрич

2:2 завършиха в Добрич локалния Рилци и втория тим на Дунав (Русе). Двубоят е от първия кръг на Североизточната Трета лига. Той беше дебют за русенския отбор в мъжкия футбол.
 Валентин Пейчев: Само успеха ни интересува Валентин Пейчев: Само успеха ни интересува
Секунди още трябваше да устоят дребните „ дракони “ с цел да започват с цялостен триумф. Домакините заложиха на офанзиви и … непростими пропуските пред гола. Така се стигна до 29-ата минута, когато след центриране, Преслав Банков с глава изведе гостите напред в резултата. В 52-ата минута съдията подвигна втори жълт и червен картон на Диян Димов и Дунав остана с понижен състав. Само след 8 минути обаче селекцията на Мартин Друмев организира контраофанзива, която приключи с гол на Кристиян Кирилов – 0:2. Русенският отбор се групира в половината си и към този момент се виждаше победител.
 Дунав II ще дебютира в Добрич Дунав II ще дебютира в Добрич
Изпусна обаче две точки единствено за няколко минути. В 86-ата Дейвид Венциславов вкара първото попадение за Рилци. Гюрсел Осман пък изравни в последните секунди на даденото от съдията продължение.