2:2 приключиха Устрем (Дончево) и гостуващия му Рилци (Добрич). Двубоят

...

Устрем и Рилци си вкараха по два пъти

2:2 завършиха Устрем (Дончево) и гостуващия му Рилци (Добрич). Двубоят е от 29-ия кръг на Североизточната Трета лига. Гостите повече би трябвало да съжаляват за изпуснатата победа. Те сътвориха много голови благоприятни условия, а Георги Георгиев тресна гредата през първото полувреме.

Тогава обаче топката спря единствено един път в мрежата, само че в тази на добричкия отбор. Там я насочи Николай Илиев в 34-ата минута, когато нахлу от фланга и стреля неспасяемо от ъгъла на наказателното поле. Четвърт час след почивката Танер Юсню изравни от дузпа. На него обаче му беше отсъдена игра с ръка в 74-ата минута и Виктор Христов вкара дузпата за Устрем – 2:1. Малко по-късно Гюрсел Осман получи топката в наказателното поле и изравни.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.