17-годишният младеж от Благоевград, който постъпи по спешност в болница

...
17-годишният младеж от Благоевград, който постъпи по спешност в болница
Коментари Харесай

След смъртта на Ивана: 17-годишният от наркопартито в Благоевград вече не е в реанимация

17-годишният юноша от Благоевград, който постъпи по неотложност в болница " Пирогов " след наркопартито в Благоевград, към този момент е изведен от реанимация.
Прочетете още
Това оповестиха от пресцентъра на лечебното заведение.

Той е настанен в неврохирургията и и в устойчиво положение, контактен и съответен.

16-годишната ученичка Ивана беше открита мъртва пред блок 17 в кв. „ Струмско " след рухване от апартамент на петия етаж, където е имало абитуриентско празненство. От другата страна на постройката бе открит в тежко положение и 17-годишният ѝ другар Д. С.

20-годишния студент Александър Георгиев е измамен под отговорност за умишленото ликвидиране на 16-годишната ученичка. Смята се, че я е блъснал от терасата на петия етаж. Съдът обаче го пусна без мярка за неотклонение и даже в своя позиция уточни, че липсват доказателства.
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР