Момчето от трагедията в Благоевград е без опасност за живота
17-годишният юноша от Благоевград, който постъпи по неотложност на 24 май 2026 година в незабавната болница „ Пирогов ”, към този момент е изведен от Реанимация. Това оповестиха от лечебното заведение. Той е настанен в неврохирургията на „ Пирогов ” в устойчиво положение, контактен и съответен.
Припомняме, че преди дни момчето падна от висок етаж на блок в родния си град, дружно с момиче, което умря на място. Прокуратурата упрекна 20-годишенстудент по философия от Югозападния университет в съзнателно ликвидиране. Предполага се, че той е изхвърлил от жилището през прозореца както починалото момиче, по този начин момчето, настането в " Пирогов ".
Окръжна прокуратура – Благоевград стачкува определението на съда за мярката за неотклонение по отношение на обвинения по делотоза гибелта на 16-годишното момиче.Държавното обвиняване смята, че на този стадий от следствие на тежкото закононарушение са събрани доказателства за съпричастността на Александър Георгиев във връзка с настъпилия съдбовен край след случая в нощта на 24 май, съобщи NOVA.
Припомняме, че преди дни момчето падна от висок етаж на блок в родния си град, дружно с момиче, което умря на място. Прокуратурата упрекна 20-годишенстудент по философия от Югозападния университет в съзнателно ликвидиране. Предполага се, че той е изхвърлил от жилището през прозореца както починалото момиче, по този начин момчето, настането в " Пирогов ".
Окръжна прокуратура – Благоевград стачкува определението на съда за мярката за неотклонение по отношение на обвинения по делотоза гибелта на 16-годишното момиче.Държавното обвиняване смята, че на този стадий от следствие на тежкото закононарушение са събрани доказателства за съпричастността на Александър Георгиев във връзка с настъпилия съдбовен край след случая в нощта на 24 май, съобщи NOVA.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




