17-годишното момче, паднало от блок в Бургас, е в стабилно състояние
17-годишният юноша, който падна от блок в Благоевград и постъпи по неотложност в " Пирогов ", към този момент е изведен от реанимация, съобщават от лечебното заведение.
Момчето е настанено в неврохирургията на болницата в устойчиво положение, контактен и съответен.
Припомняме, че на 24 май момчето падна от висок етаж на блок в града, дружно с момиче, което умря на място.
Прокуратурата упрекна 20-годишния студент по философия Александър Георгиев в съзнателно ликвидиране. Предполага се, че той е изхвърлил от жилището през прозореца двамата младежи.
Полицията удостовери, че участниците в събирането са употребявали опиати. Източници от следствието показват, че най-вероятно става въпрос за LCD - опиат, който провокира мощни халюцинации и нарушава усещанията за време и пространство.
Преди дни съдът пусна от ареста 20-годишния мъж, само че през днешния ден прокуратурата протестира решението.
Момчето е настанено в неврохирургията на болницата в устойчиво положение, контактен и съответен.
Припомняме, че на 24 май момчето падна от висок етаж на блок в града, дружно с момиче, което умря на място.
Прокуратурата упрекна 20-годишния студент по философия Александър Георгиев в съзнателно ликвидиране. Предполага се, че той е изхвърлил от жилището през прозореца двамата младежи.
Полицията удостовери, че участниците в събирането са употребявали опиати. Източници от следствието показват, че най-вероятно става въпрос за LCD - опиат, който провокира мощни халюцинации и нарушава усещанията за време и пространство.
Преди дни съдът пусна от ареста 20-годишния мъж, само че през днешния ден прокуратурата протестира решението.
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ




