16-годишно момче почина по време на плувен турнир в Бургас
16-годишен играч от София е умрял по време на интернационален шампионат по плуване, който се организира в Бургас.
Сигналът за случая е подаден към 08:57 ч. на незабавния телефон 112. Според информацията, момчето е почувствало мощно неразположение по време на загрявката и е било изведено от басейна благодарение на уредниците.
Въпреки подхванатите реанимационни дейности, младият играч е умрял. Към момента няма данни момчето да е имало здравословни проблеми.
По случая е формирано досъдебно произвеждане под управлението на Окръжната прокуратура - Бургас. Разследването включва оглед на местопроизшествието, разпити на очевидци и други процесуално-следствени дейности.
Турнирът, прочут като " Sharks Swimming Cup ", се организира от 20 до 22 февруари и събира над 500 участници от България и чужбина. След нещастието надпреварите са прекъснати.
Сигналът за случая е подаден към 08:57 ч. на незабавния телефон 112. Според информацията, момчето е почувствало мощно неразположение по време на загрявката и е било изведено от басейна благодарение на уредниците.
Въпреки подхванатите реанимационни дейности, младият играч е умрял. Към момента няма данни момчето да е имало здравословни проблеми.
По случая е формирано досъдебно произвеждане под управлението на Окръжната прокуратура - Бургас. Разследването включва оглед на местопроизшествието, разпити на очевидци и други процесуално-следствени дейности.
Турнирът, прочут като " Sharks Swimming Cup ", се организира от 20 до 22 февруари и събира над 500 участници от България и чужбина. След нещастието надпреварите са прекъснати.
Източник: boulevardbulgaria.bg
КОМЕНТАРИ




