15-годишен ученик стреля срещу учител и след това се самоуби

...
15-годишен ученик стреля срещу учител и след това се самоуби
Коментари Харесай

15-годишен ученик стреля срещу учител и след това се самоуби в гимназия в Тексас

15-годишен възпитаник стреля против преподавател и по-късно се самоуби в гимназия в Тексас, съобщи Асошиейтед прес, базирайки се на управляващите.

Стрелбата е осъществена в гимназия в Булверде, оповестиха от шерифската работа на окръг Комал в обява в обществените мрежи. Не се оповестява за други потърпевши.

Учителят е бил откаран в болница в Сан Антонио, само че към този момент няма информация за положението му.

Тийнейджърът е умрял на място, заяви шерифската работа, оповестява Българска телеграфна агенция.

Инцидентът е станал по време на утринните образователни занятия.


 

FaceBookTwitterPinterest
Източник: tribune.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР