15-годишен ученик стреля срещу учител и след това се самоуби в гимназия в Тексас
15-годишен възпитаник стреля против преподавател и по-късно се самоуби в гимназия в Тексас, съобщи Асошиейтед прес, базирайки се на управляващите.
Стрелбата е осъществена в гимназия в Булверде, оповестиха от шерифската работа на окръг Комал в обява в обществените мрежи. Не се оповестява за други потърпевши.
Учителят е бил откаран в болница в Сан Антонио, само че към този момент няма информация за положението му.
Тийнейджърът е умрял на място, заяви шерифската работа, оповестява Българска телеграфна агенция.
Инцидентът е станал по време на утринните образователни занятия.
FaceBookTwitterPinterest
Източник: tribune.bg
КОМЕНТАРИ




