15-годишно момче пострада при катастрофа в Хасково
15-годишен е потърпевш в пътен случай в Хасково, оповестиха през днешния ден от.
Снощи в 21:20 часа на детелината в жк “Орфей “ е осъществен случай с лек автомобил „ Фолксваген “ , каран от 37-годишна лидерка от Румъния.
Жената не е спряла на пътен знак Б-2 и се е сблъскала с различен „ Фолксваген “ с лидер 50-годишен хасковлия. От удара е потърпевш возещото се на задната седалка момче от регионалния град , което е прегледано и освободено за домашно лекуване. Пробите са негативни. Съставен е акт.
Присъединете се към нашия
Владислав Панев: Бюджетният недостиг е достигнал 2,5 милиарда евро към края на май
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




