14-годишно момче е в тежко състояние след токов удар в Ямбол
14-годишно момче е в тежко положение след токов удар в Ямбол. Инцидентът е станал през вчерашния ден към 12:30 часа на улица " Росица " в регионалния град.
По първични данни става дума за битов случай. На място неотложно са били изпратени екипи на полицията и незабавна помощ. Пострадалото дете е превозено до МБАЛ " Свети Пантелеймон " в Ямбол, където е настанено в отделението по анестезиология и интензивно лекуване.
От лечебното заведение оповестиха, че положението му се усъвършенства, само че се постанова детето да остане под лекарско наблюдаване и лекуване в реанимация още няколко дни.
Извършен е оглед на мястото на случая, разпитани са очевидци и се обясняват всички условия към случилото се. По случая е формирано следствие. От полицията в Ямбол прецизираха, че все още се работи по версия за битов случай. Работата по случая продължава.
По първични данни става дума за битов случай. На място неотложно са били изпратени екипи на полицията и незабавна помощ. Пострадалото дете е превозено до МБАЛ " Свети Пантелеймон " в Ямбол, където е настанено в отделението по анестезиология и интензивно лекуване.
От лечебното заведение оповестиха, че положението му се усъвършенства, само че се постанова детето да остане под лекарско наблюдаване и лекуване в реанимация още няколко дни.
Извършен е оглед на мястото на случая, разпитани са очевидци и се обясняват всички условия към случилото се. По случая е формирано следствие. От полицията в Ямбол прецизираха, че все още се работи по версия за битов случай. Работата по случая продължава.
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




