13-годишно момиче пострада при инцидент с влак край Стара Загора,

...
13-годишно момиче пострада при инцидент с влак край Стара Загора,
Коментари Харесай

13-годишно момиче пострада при инцидент с влак край Стара Загора - машинистът е подал многократни сигнали

13-годишно момиче пострада при случай с трен край Стара Загора, оповестиха за ФОКУС от ОДМВР-Стара Загора. По първична информация на 9 май, в 18:23 ч. в Първо РУ-Стара Загора, е получен сигнал от 54-годишен мъж - ватман на трен по линия Стара Загора - Тулово - Стара Загора, че при прекосяване на околност " Бойчов бунар ", в землището на Стара Загора, лице от женски пол се е движело наоколо до жп линията и макар многократните звукови сигнали и навреме понижаване на скоростта, се е стигнало до контакт с него.

На място е изпратен полицейски екип. Установено е, че потърпевшата е 13-годишно момиче, която е превозена от екип на ЦСМП в боница, където й е била оказана здравна помощ и е освободена.

Образувано е досъдебно произвеждане под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР