Все още не се знае, кога ще бъдат прибрани българите от Израел
13 българи са в очакване да схванат по кое време ще могат да се приберат от Израел.
Мартин Ралчевски, Николай Егерман и Весела Райчинова описват, че след двете талази от ракети, изстреляни от Иран, има провали по здания и ранени цивилни в Израел, съобщи Българска национална телевизия.
Мартин Ралчевски: Имаше удар, който разтресе за малко хотела, информацията е, че има 14 ранени и леки опустошения в близост
Николай Егерман: Получаваме вести да се прибираме в бомбоубежища, на открито се чуват тътени, има аромат на барут.
Весела Райчинова: Ситуацията е комплицирана. Около 9 са постройките с провали, един човек е ранен в междинна степен и 14, които са ранени напълно леко. Очакваме да забележим дали третата вълна ще се случи, става дума за изстрелването на към 200 ракети и в случай че това се случи, ще би трябвало още веднъж да отидем в бомбоубежища. Нашето време тук се отмерва на стадии, свързани с напътствията на управляващите това, което израелската войска споделя.




