12-годишно момиче е пропаднало в шахта София. Инцидентът е станал

...
12-годишно момиче е пропаднало в шахта София. Инцидентът е станал
Коментари Харесай

Дете пропадна в шахта в София

12-годишно момиче е пропаднало в шахта София. Инцидентът е станал в региона на комплекс „ Червено знаме “, покрай 4-и километър.

Сигналът за случая е подаден малко преди 18 часа, след което на място са изпратени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ.

Детето играело с връстници, когато пропаднало в шахтата от височина към 5-6 метра. В оборудването не е имало вода.

От Спешна помощ оповестяват за NOVA, че медицинският екип открил на място охлузвания на крайници и в лумбалната област. Детето е превозено до „ Пирогов “ за обширен медицински обзор.

·
Източник: boulevardbulgaria.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР