Дете пропадна в шахта в София
12-годишно момиче е пропаднало в шахта София. Инцидентът е станал в региона на комплекс „ Червено знаме “, покрай 4-и километър.
Сигналът за случая е подаден малко преди 18 часа, след което на място са изпратени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ.
Детето играело с връстници, когато пропаднало в шахтата от височина към 5-6 метра. В оборудването не е имало вода.
От Спешна помощ оповестяват за NOVA, че медицинският екип открил на място охлузвания на крайници и в лумбалната област. Детето е превозено до „ Пирогов “ за обширен медицински обзор.
·
Сигналът за случая е подаден малко преди 18 часа, след което на място са изпратени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ.
Детето играело с връстници, когато пропаднало в шахтата от височина към 5-6 метра. В оборудването не е имало вода.
От Спешна помощ оповестяват за NOVA, че медицинският екип открил на място охлузвания на крайници и в лумбалната област. Детето е превозено до „ Пирогов “ за обширен медицински обзор.
·
Източник: boulevardbulgaria.bg
КОМЕНТАРИ




