11-годишно момче се е обесило в семеен имот в Оряхово.Тялото

...
11-годишно момче се е обесило в семеен имот в Оряхово.Тялото
Коментари Харесай

Баща откри 11-годишния си син обесен в двора на дома им в Оряхово

11-годишно момче се е обесило в фамилен парцел в Оряхово.

Тялото на детето е открито в двора на парцела от татко му, който е подал сигнал в полицията нощес към 20 часа, прецизират от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи във Враца.

При огледа на място не са открити следи от принуждение.

По случая е формирано досъдебно произвеждане за склоняване към самоубийство.
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР