Турция започна да раздава безплатно предпазни маски на гражданите си,

...
Турция започна да раздава безплатно предпазни маски на гражданите си,
Коментари Харесай

Турция раздава безплатни маски на гражданите

Турция започна да раздава безплатно предпазни маски на гражданите си, за да пресече разпространението на новия коронавирус в страната, съобщават турски медии.
Всичко по темата:Епидемията коронавирус (COVID-19) 4322
Гражданите могат да поръчат безплатни маски чрез сайта за електронна търговия на пощенската служба, уточнява " Хюриет дейли нюз ".

Турският президент Реджеп Ердоган  Реджеп Ердоган Реджеп Тайип Ердоган - турски политик и премиер. Роден на 26 февруари 1954 г. в Истанбул. Завършва обяви, че гражданите вече няма да могат да посещават супермаркети, магазини и пазари без маски, предава БТА.

Министерството на здравеопазването и министерството на транспорта и инфраструктурата решиха съвместно да разпределят на хората безплатни маски, се посочва в съобщение на пощенската служба.

Всяка седмица гражданите, с изключение на тези на възраст под 20 и над 65 години, ще имат право да заявяват поръчка на безплатни маски за лична употреба.

На лицата под 20-годишна възраст и на възрастните над 65 години е наложена забрана да напускат домовете си като мярка за борба с разпространението на Ковид-19.

Novini.bg ви дава възможност да следите актуалните данни за смъртоносния коронавирус в реално време:


Всичко по тематиката: Епидемията ковид (COVID-19) 4322  Горанов: Заработката на денталните кабинети ще бъде по-малка

Горанов: Заработката на денталните кабинети ще бъде по-малка  12 души избягаха от карантината си в Сливенско 12 души избягаха от карантината си в Сливенско  Марешки към Българска социалистическа партия: Видяхме ви при Виденовата зима какви ги свършихте

Марешки към Българска социалистическа партия: Видяхме ви при Виденовата зима какви ги свършихте
Повече за Коронавирус
 corona най-ново: Вижте последните вести лесни стъпки: Как да се предпазим? просто управление: Какви са признаците? eпидемия: Коронавирус в България
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР